chantors پروژه اقتصاد اقتصادی تاثیرگذاری

chantors: پروژه اقتصاد اقتصادی تاثیرگذاری نتیجه برجام رکود اقتصادی سرمایه گذاری سرمایه گذاری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سپاس که برگشتی لبوفروش!

همان طور که تماشاگران «خندوانه» در نخستین قسمت از فصل چهارم این برنامه به خاطر قطع شدن همکاری «جناب خان» با پربیننده ترین برنامه شبکه نسیم ناراحت شدند، با دیدن

سپاس که برگشتی لبوفروش!

سپاس که برگشتی لبوفروش!

عبارات مهم : عروسک

همان طور که تماشاگران «خندوانه» در نخستین قسمت از فصل چهارم این برنامه به خاطر قطع شدن همکاری «جناب خان» با پربیننده ترین برنامه شبکه نسیم ناراحت شدند، با دیدن دوباره «جناب خان» در نخستین قسمت از فصل پنجم این برنامه در پوست خودشان نمی گنجیدند. هرچند بعد از پخش چند قسمت ابتدایی این فصل از «خندوانه» نمی توان راجع به نیرومند یا ضعیف تر شدن این برنامه نظر قطعی داد ولی آن چه واضح هست، بازگشت «جناب خان» یک برگه برنده مهم جهت رامبد و برنامه اش محسوب می شود و تأثیرات مثبت حضورش در برنامه جهت همه بینندگان ملموس است.

این عروسک دوست داشتنی با صداپیشگی محمد بحرانی، آن قدر در دل مردم جا گرفته که نبودش در لحظه لحظه های فصل چهارم به چشم می آمد. هرچند رامبد در فصل چهارم تلاش می کرد با حضور شخصیت هایی مثل «بایرام»، نبودن «جناب خان» کمتر به چشم بیاید ولی ظاهراً هرچه زیاد تلاش می کرد، کمتر نتیجه می گرفت! در ادامه می خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم که آیا حضور دوباره «جناب خان» در خندوانه تنها یک نیاز نبود بلکه ضرورت محسوب می شد.

شوخی های جناب خانی
شوخی های متفاوت و خارج ازعرف «جناب خان» با مهمان های برنامه، یکی از جالب ترین قسمت های «خندوانه» است که در نبود این عروسک، کاملاً از بین بردن می شود. جهت مثال، شوخی با سبیل علیرضا شجاع نوری مهمان شب دوم، موضوعی بود که فقط از بعد این عروسک و شخصیتی که او دارد، برمی آمد و شاید اگر فرد دیگری این حرف ها را می زد، باعث دلخوری مهمان می شد و حاشیه هایی جهت برنامه ایجاد می کرد.

دشمن یکنواختی
خارج کردن ریتم برنامه از کندی و یکنواختی با درآوردن صداهایی همچون «آی ی ی ی ی ی…» دقیقاً در لحظه هایی که نیاز به حضورش احساس می شود، از دیگر شاخصه های مثبت «جناب خان» هست. او دقیقاً در زمانی که حلقه وصل مخاطب و برنامه کم اثر می شود، وارد گود شده است و با دلبری هایش، مخاطب را سر ذوق می آورد تا نتواند شبکه را عوض کند!

افزودن چاشنی هیجان
افزودن چاشنی خوش حالی و اوج بردن هیجان برنامه هم با حضور «جناب خان» رنگ دیگری می گیرد. شعرهایی با متن های متفاوت و جالب به همراه صدای آبادانی، گل خنده را بر لب های بینندگان می نشاند.

ساده و مردمی بودن
در این بین، سادگی و مردمی بودن «جناب خان» که در بین تماشاگران می نشیند، یکی از دلایل این حجم از محبوبیت اوست. محمد بحرانی هم در مصاحبه ای متفاوت راجع به «جناب خان» گفته: «خود من به شخصه چندین بار «جناب خان» را در خواب دیدم! همان مرد لبوفروشی که از طبقه پایین سطح کشور و متعهد به حرفه لبوفروشی هست، آمده در «خندوانه» تا از کردها جهت لرها، از شمالی ها جهت جنوبی ها و از بلوچ ها جهت ترک ها بگوید.»

صراحت در بیان
نوع انتقادهای «جناب خان» هم با آدم ها متفاوت هست. او در همین چند قسمت اول با شوخی های جذابش انتقادهایی به قیمت دلار، سانسور آرم کلوب فوتبال رم، تیتر یک روزنامه ای راجع به قهرمانی فوتسال بانوان در آسیا و… وارد کرد و به صورت صریح نظر خودش را گفت. نظری که در قالب طنز هم باعث خنده مخاطب می شد و هم انتقاد خودش را به شکل صریح بیان می کرد. با این حال علت رفتن او هرچه بود، در نخستین روزهای بازگشتش به «خندوانه» باید بگوییم: «سپاس که برگشتی لبوفروش!»

سپاس که برگشتی لبوفروش!

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: عروسک | مخاطب | مهمان | برنامه | برنامه | خندوانه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog